About Здоров'я
About Здоров'я
Blog Article
По определению ВОЗ, «здоровьем является состояние полного физического, душевного и социального благополучия, а не только
Соціальні та громадські: Розвивайте значущі зв'язки в громадах, онлайн чи офлайн. Беріть участь у заходах, які сприяють дружбі та взаєморозумінню, і приймайте розмаїття людських зв'язків.
І навпаки, труднощі з психічним здоров'ям і вразливість означають періоди підвищеної тривожності, депресії або емоційних потрясінь.
– Навчіться виявляти та вирішувати свої емоції. Для цього можна використовувати різні техніки релаксації та медитації.
Стосунки: Сприяйте автентичності у взаємодії, розвивайте вразливість і плекайте співчуття до себе.
Головна умова досягнення успіхів на цьому рівні - прагнення жити у злагоді з самим собою, близькими, друзями і суспільством в цілому, вміння грамотно ставити цілі і домагатися їх шляхом прогнозування та моделювання подій, формулювання конкретних кроків.
Регулярно розмірковуйте над своїми почуттями, ведучи щоденник або займаючись уважними практиками, щоб розслабити свій розум.
Виділяють головні критерії здоров 'я соціального: ступінь адаптації в суспільстві, ступінь активності діяльності в ньому та ефективність застосування різних соціальних ролей.
Це залежність, яка не несе нічого хорошого. Тютюн буквально втручається у ваш мозок та кишені, й при цьому серйозно руйнує організм.
Вплив раціону на здоров'я людини підтверджений сотнями досліджень. Те, що ми Здоров'я їмо зараз, визначає не лиш наш зовнішній вигляд у майбутньому, а й стан фізичного та навіть психологічного здоров'я.
Самодопомога Що робити Допомога Онлайн Офлайн Гарячі лінії Про «Ти як?» Про Програму Комунікаційна кампанія Продукти Новини Стійкість
Коли ми психічно здорові, у нас, як правило, є здорові способи боротьби зі стресом -прогулянки, спілкування з друзями або просто пошук способів розслабитися і відпочити.
Психологічне здоров’я – це стан нашої психіки та емоцій. Для того, щоб бути психологічно здоровим, потрібно піклуватися про свої емоції та вміти впоратися зі стресом.
Під духовно-моральним здоров 'ям мають на увазі усвідомлення людиною сутності добра і зла, здатність самовдосконалюватися, проявляти милосердя, простягати руку допомоги нужденним, надавати безкорисливу допомогу, відстоювати закони моралі, створювати сприятливу обстановку для ведення здорового способу життя (поняття "культура здоров' я" складається завдяки цьому